Bedava Hosting

3
3595

Birbirleri ile yoğun rekabet halinde olan web hosting firmaları kendileri arasında bir nevi yarış halindeler. Rekabetin olduğu ortamlarda bu işten en karlı çıkan elbette son kullanıcılardır.
Hosting firmalarının da son kullanıcıları webmaster camiası olduğuna göre hosting firmalarının rekabeti en çok bu camiaya kolaylıklar ve uygun fiyatlar getirmektedir.
Hatta hosting firmaları indirimlerden öte kendi firmalarını tanıtmak ve hizmet kalitelerini web site sahiplerine gösterebilmek adına genel olarak 1 yıl süreli bedava hosting paketlerini müşterilerine sunuyorlar. Sponsor hosting arayan birçok webmaster için önemli bir konudur bedava hosting paketleri.
Ancak web sayfaları ile uğraşan webmasterların bazen web sitelerinden kafalarını kaldıracak vakti dahi olmuyor. Durum böyle olunca bu konularda fazla araştırma yapamıyorlar, tabi bu nedenle birçok hosting firması bedava hosting kampanyası sunmuş olsa da çoğu webmaster bundan habersiz oluyor.

Forumlarda her daim denk gelirim bedava hosting arayan web sitesi sahiplerine.
Gerek deneme çalışmaları için olsun gerek yeni açılacak web siteleri için olsun her daim ilgi vardır bedava hosting kampanyalarına.

Bizde bir araştırma yapıp tüm webmaster arkadaşların yararlanmasını hedefleyerek bedava hosting paketi sağlayan hosting firmalarını incelemeye aldık ve sizlerle bu yazımızda listeyi paylaşacağız.

bedava_hosting

Türkiye lokasyon Bedava hosting sağlayan firmalar;

1. Hostinger firması, oldukça ilgi gören bir firma ve bedava hosting paketi olarak verdikleri pakette 2000 MB Disk alanı 100 GB aylık trafik bulunuyor, reklam veya banner uygulaması da yok.
Hostinger bedava hosting için Buraya Tıklayarak doğrudan kayıt sayfasına gidebilirsiniz.

2. Md Data firması, Bir çok indirimli hosting paketini bünyesinde bulunduran firma bedava hosting paketine 1 GB Disk alanı ve limitsiz aylık trafik veriyor! Kesinlikle incelenmeli diyoruz.
İndirim Kupon kodu bölümüne: BEDAVAHOST yazmalısınız.
Md Data bedava hosting için Buraya Tıklayarak doğrudan kayıt sayfasına gidebilirsiniz.

3. Kalite host firması, bir çok alanda bedava hosting sponsorluğu veren firmaya oldukça yoğun ilgi var ve koşulsuz şartsız 250 MB alan yanında 5 GB aylık trafik hakkınız bulunuyor.
Yeni açılacak web siteleri için bu paket ideal görünüyor.
Eğer vergi levhanız var ise kurumsal bedava hosting paketini seçerek 1000 MB Disk alanı ve 20 GB aylık trafik hakkı alabilirsiniz.
Kalite Host bedava hosting için Buraya Tıklayarak doğrudan kayıt sayfasına gidebilirsiniz.

4. Ank soft firması, Firma işinde gayet profesyonel görünüyor ve bedava hosting adı altında sağlanılan paket 500 MB disk alanı ve 15 GB aylık trafik. Şu an için sadece 500 kişiye bedava hosting sağlayacak olan firma ile tanışma fırsatı için geç kalmayın.
Ank Soft bedava hosting için Buraya Tıklayarak doğrudan kayıt sayfasına gidebilirsiniz.

Siz değerli okurlarımız için şimdilik 4 adet bedava hosting firmasını paylaştık.

İncelemelerimiz devam ediyor ve bedava hosting sağlayan firmaları bu makaleye eklemeye devam edeceğiz.

Bedava hosting listesine eklememizi istediğiniz firmaları yorum bölümünden iletebilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here